Krem konopny na stawy 2018-04-27T08:34:05+00:00

Krem na stawy – ulga w bólu

W ofercie naszego sklepu znaleźć można także krem konopny na stawy. Jest to produkt, który od samego początku cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów, a wszystko to za sprawą swojego dobroczynnego działania. Krem ten ma działanie rozluźniające oraz przeciwbólowe, a przez wzgląd na swoje właściwości, jest on w stanie pobudzać krążenie krwi, przynosząc tym samym błyskawiczną oraz długotrwałą ulgę bolącym stawom oraz mięśniom. Jeżeli borykasz się z bolącymi stawami, niniejszy krem jest właśnie dla Ciebie!

Zastosowanie kremu konopnego na stawy

Krem konopny na stawy dedykowany jest przede wszystkim osobom starszym, jak również sportowcom, którzy są szczególnie narażeni na bóle mięśni i stawów. Produkt ten łatwo wchłania się w skórę, pozostawiając uczucie przyjemnego i relaksującego chłodu, bez niekomfortowego uczucia lepkości. Doskonale nawilża oraz odżywia skórę, sprawiając, że wygląda ona zdrowiej. Mówiąc o zastosowaniu tego kremu warto wymienić między innymi pielęgnację suchej skóry, pielęgnację stłuczeń, masaż obolałych mięśni, jak również przewlekłe bóle stawów, mięśni, czy też pleców.

Olej z konopi

Krem konopny na stawy dla każdego

Dostępny w naszej ofercie krem na stawy został przetestowany dermatologicznie. Posiada lekki, przyjemny zapach mięty. Skąd się bierze jego popularność? Olej z konopi, przez wzgląd na swoje działanie, bardzo często dodawany jest do różnego rodzaju kosmetyków, maści, czy też kremów. Powodów, dla których tak się dzieje jest wiele. Olej z konopi ma działanie regeneracyjne, przeciwzapalne, antybakteryjne i wspomaga gojenie się ran. Co więcej, opóźnia on proces starzenia się skóry, jednocześnie ją zmiękczając, nawilżając oraz wygładzając. Rozluźnia także mięśnie oraz bolące stawy, łagodząc przy tym ból.

Top